آخرین اخبار : 

تسلیت فرارسیدن ایام ضربت خوردن و شهادت امام علی (ع)وشب های قدر

بسم الله الرحمن الرحیم

index

ـ الهی آن شب که همه قرآن به سر می کنند ما را توفیق بده قرآن را به دل کنیم.

ـ خدایا! تقدیر  ما را در شب قدر به گونه ای رقم بزن که در دنیا و آخرت، بالاترین افتخار ما شیعه بودن ما باشد؛ شیعه واقعی حضرت امیر(ع). همین و بس.

ـ در این سفره کرامتی که امشب گسترده اند ما را نیز از یاد نبرید.

ـ به حرمت شهریار حکمت و مهربانی و به عظمت هزار نامی که در شب جوشن کبیر در جوشش دعا، ندبه می کنی ما را به لحظه های معطر دعا مهمان کن.

شب قدر فرصتی است طلایی و ارزشمند برای شستشوی آینه دل از زنگار گناه و معصیت، در این شب از آسمان، باران انا انزلنا بر فرق زمین می بارد.

اينک که در شب‌هاي پر برکت قدر بار ديگر توفيق عبادت و بندگي و بهره‌گيري از معنويات خوان گسترده الهي نصيب همه بندگان شده، با ياد بزرگ‌مرد تاريخ حضرت علي (ع) زير باران رحمت “ليله القدر” مي‌ايستيم تا جان‌هايمان تطهير شود و شايد به مضمون قدر که مي‌گويند از هزار ماه برتر است دست‌يابيم گرچه ما را بر عظمت و شناسايي آن راهي نيست

مرکز آموزش علمی- کاربردی شهرداری جغتای ضمن قبولي طاعات و عبادات همه دانشجویان و اساتید  گرامی در ليالي قدر، سالروز شهادت حضرت علي ابن ابي طالب(ع) را تسليت عرض نموده و از خداوند متعال توفيق رهروي هرچه بيشتر از منويات آن امام همام را طلب مي‌نمايم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>