آخرین اخبار : 

مقررات مربوط به امتحانات( ویژه دانشجویان)

اطلاعيه آموزشي

مقررات مربوط به امتحانات (ویژه دانشجویان)

جهت حضور در جلسات امتحانات پایان ترم به موارد زیر توجه فرمایید:

-کلیه دانشجویان موظف هستند حداقل 30دقیقه قبل از زمان رسمی شروع آزمون جهت رویت شماره صندلی، ارائه کارت ورود به جلسه و استقرار در صندلی مربوطه در محل حاضر باشند.

-به همراه داشتن کارت ورود به جلسه امتحانات در حین ورود به جلسه الزامی است.در صورت عدم ارائه کارت، مسئولین می­توانند از ورود دانشجو به جلسه ممانعت به عمل آورند.

-هر دانشجو موظف است لوازم التحریر لازم (مانند تعدادی مداد یا خودکار، خط کش، پاک کن و در صورت لزوم ماشین حساب و …) را شخصاً به همراه داشته باشند.مسئولین می­توانند از رد و بدل کردن لوازم در زمان آزمون جلوگیری کنند و تبعات آن متوجه دانشجو می­باشد.

-بنابر ضوابط آموزشی آوردن موبایل در جلسه امتحان (به صورت خاموش یا روشن) اکیداً ممنوع می­باشد.

-همراه داشتنMp3player و امثال آن ممنوع می­باشد.

-دانشجویانی که اسامی آنها به عنوان محروم از امتحان توسط استاد مربوطه به آموزش اعلام می­گردد، حق ورود به جلسه ی آزمون آن درس را ندارند.

-برای دانشجوی غایب در آزمون (مانند عدم حضور، محروم از امتحان) نمره نهایی درس صفر منظور خواهد شد.

-برگزاری امتحانات با اعلان اسامی دانشجویان به همراه شماره صندلی منحصر به همان آزمون صورت می­گیرد.

-دانشجویان حق آوردن کیف، کتاب، جزوه و کاغذ را به داخل ساختمان ندارند و پس از ورود به سالن سریعاً به شماره صندلی خود رجوع و مستقر می­گردند.

-در طول زمان آزمون کنترل تخلفات توسط ممتحن مربوطه صورت می­پذیرد.

-مبادله هر شی یا وسیله بین دانشجو، تمرکز نگاه به سایر دانشجویان در حال امتحان و برگه آنها، انواع بی انضباطی های بصری، کلامی، کتبی و نیز تفکیک و جداسازی برگه­های امتحانی به هم منگنه شده تخلف محسوب می­شود.

-از بین بردن و تخریب مدارک و و خارج نمودن مستندات امتحانی از محل آزمون ممنوع می­باشد.

-در صورت عدم توجه به تذکر ممتحن و یا اقدام به تخلف، مورد به مسئول برگزاری امتحان اطلاع داده شده و وی طبق مقررات با متخلف برخورد خواهد نمود.

-به هنگام اعلام پایان وقت آزمون، کلیه اوراق باید بلافاصله توسط مراقبین جمع آوری شده و عدم ارائه اوراق، (یا تأخیر) توسط دانشجو به منزله بی­انضباطی و تخلف کتبی قلمداد می­گردد.

-دانشجویان موظف هستند قبل از خروج از جلسه لیست حضور و غیاب را امضاء نمایند.

-دانشجویان مهمان علاوه بر کارت ورود به جلسه حتماً باید کارت دانشجویی نیز به همراه داشته باشند.

-در صورت غیبت در جلسه امتحان دانشجو تا 48 ساعت مهلت دارد برگه گواهی پزشکی خود را به همراه فرم حذف پزشکی و کپی کارت ورود به جلسه،به مرکز یا پزشک مورد تأیید دانشگاه ارائه و سپس جهت انجام مراحل حذف پزشکی، به آموزش تحویل نماید.

 

آموزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>