آخرین اخبار : 

هفته دفاع مقدس گرامی باد

إِنَّ الَّذِينَ آمَنُواْ وَالَّذِينَ هَاجَرُواْ وَجَاهَدُواْ فِي سَبِيلِ اللّهِ أُوْلَئِكَ يَرْجُونَ رَحْمَتَ اللّهِ وَاللّهُ غَفُورٌ رَّحِيمٌ ﴿بقره/218

آنان كه ايمان آورده و كسانى كه هجرت كرده و در راه خدا جهاد نموده‏اند آنان به رحمت‏ خدا اميدوارند خداوند آمرزنده مهربان است.
 
باز عطر دل انگیز دفاع مقدس و خاطرات بی بدیل آن به گوش جان می­رسد. صدای”هل من ناصر” امام شهدا، دوباره طنین انداز شده؛ چه روزگار شگفتی است، گویا همة تاریخ در این هشت ساله دفاع مقدس حاضر است. استکبارستیزی، ایثار، شهادت، ولایت مداری و هزاران گل واژه دیگر، همه از گنجهای نهفته در این تاریخ تابناک است.
به فرمودة امام راحل(ره) در سایه ایمان و وحدت کلمه بود که  پیروزی انقلاب اسلامی بر تارک تاریخ درخشید و با همین رمز، امروزه ایران اسلامی با رشادت های زنان و مردان عاشورایی خود در هشت سال دفاع مقدس به کانون تاریخ مبدل شده است و دشمن متکی به شیطان و ایادی آن، در برابر ایمان جنود الهی بود درحالی که خداوند ارحم الراحمین است.
امروز در بهار آزادی جای بسیاری از این راست قامتان جاودانه تاریخ، خالی است. برماست که با بزرگداشت یاد و خاطره حضرت امام(ره) و هفته دفاع مقدس یاد ایثارگریها و جانفشانی های برخاسته از ایمان را ارج نهاده و با پیروی از ولی امر مسلمین، حضرت امام خامنه ای با ترویج فرهنگ ناب جبهه در سنگر دانشگاهی کارآفرین، در سایه دولت تدبیر و امید، مهارتها و تجربیات حاصل از هشت سال دفاع مقدس را چراغ راه پیشرفت جامعه اسلامی قرار دهیم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>