آخرین اخبار : 

بيانيه دانشگاه جامع علمي-كاربردي به مناسبت روز جهاني قدس

بسم‌الله الرحمن الرحیم
روز قدس روز جهانى است ، روزى نيست كه فقط اختصاص به قدس داشته باشد روز مقابلهء مستضعفين بامستكبرين است.
امام خمینی(ره)
روز جهانی قدس، فرصتی است برای به نمایش گذاشتن وحدت امت اسلامی و ملت‌های ستمدیده جهان، چرا که به فرموده امام راحل(ره) روز قدس روز اسلام است، این روز مظهر انزجار امت اسلامی از استکبار جهانی بالاخص از رژیم کودک کش و صهیونیسم جنایتکار است. روز قدس روز تبعیت از فرامین ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) است.
رهبر کبیر انقلاب اسلامی با دور‌اندیشی و آینده نگری و با اعلام جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، برای همیشه خواب راحت را از چشم زورگویان جهان ربود و بارقة امیدی شد نه تنها برای ملت مظلوم فلسطین، بلکه برای همه مستضعفین و ستمدیدگان جهان. آن امام همام با این فرمان ابدی خود، مرزهای جغرافیایی را در هم شکست و بار دیگر امت اسلامی را متحد ساخت به امید آن روزی که قبله اول مسلمین به دست مسلمانان آزاد مرد، آزاد شود.مدیران، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن گرامیداشت این روز بزرگ، از عموم ملت شریف ایران درخواست می کند در راستای زنده نگهداشتن آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) و رهنمودهای عالمانه رهبر عزیز انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در راهپیمایی روز قدس با شکوهمندی هرچه بیشتر شرکت کرده و بار دیگر قدرت و اقتدار ایران اسلامی و وحدت و یکپارچگی امت اسلامی را به نمایش بگذارند. باشد که رهرو واقعی اهل بیت عصمت و طهارت(ع) باشیم و در روز قیامت شرمنده شهدای عزیز انقلاب اسلامی نباشیم.

 

1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>