آخرین اخبار : 

پيام تبريك دانشگاه علمي -كاربردي شهرداري جغتاي به مناسبت روز شهرداري و دهياري

در تقویم کشورمان روزها را بهانه قرار می دهیم تا یادآور موضوعی باشیم، کرامت و پاسداشت بزرگی را داشته باشیم و یا حادثه تلخی را نکوهش کنیم که در نوع خود بسیار جالب و مهم است، هر چند هر سال تکرار می شود، ولی از بابت «فذکر اِنّفعت الذکرا» است.
آسايش و آرامش شهروندان در فضاي شهري نتيجه زحمات شبانه روزي شهرداران متعهد و دلسوزي است كه بار سنگين همه كمبودها و تنگناها را به دوش مي‌كشند و چهاردهم تير ماه فرصتي است مغتنم براي پاسداشت خدمات اين عزيزان .
جایگاه شهرداری بسیار مهم و خدمات و زحمات این عزیزان غیرقابل تصور است. مدیریت یک شهر کار کوچکی نیست. بحث توسعه، عمران، خدمات شهرسازی، فضای سبز و … توان مدیریتی بالا و شیفتگی خدمت می طلبد که خوشبختانه در شهرداری شهرمان، جغتاي، شاهد این توان و روحیه خدمت رسانی هستیم.
.اکنون که با درایت و کار آمدی شما چهره شهر دگرگون شده است شهروندان افق های وسیعتری را به نظاره نشسته اند و در آرزوی فرداهای بهتر گام برمیدارند .اگر چه با این همه خدمت هرروز ، روز شماست اما بر خود وظیفه میدانیم بعنوان همكاران این مجموعه مقدس روز شهرداري ها و دهياري ها را به شما تبریک عرض نموده و از تلاش های خالصانه شما تقدیر و تشکر می نمائیم.
اميد است در سايه عنايات حضرت ولي عصر (عج)و تحت رهنمودهاي مقام عظماي ولايت همواره پيروز و سربلند باشيد

 

3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>