آخرین اخبار : 

فراخوان برگزاري كانون ها

ساماندهي و نهادينه كردن فعاليت‌هاي فرهنگي، هنري و اجتماعي، پيش شرط ‹‹ توسعه فرهنگي ›› و از لوازم و مقدمات ضروري آن است. اهتمام به شكل‌گيري و تقويت ‹‹ كانون‌هاي فرهنگي، هنري و اجتماعي ›› در دانشگاهها، از عمده‌ترين راه كارهايي است كه به اين مهم، جامه عمل مي‌پوشاند.

كانون‌هاي فرهنگي، هنري و اجتماعي به عنوان يكي از شاخص‌ترين نمادهاي مشاركت دانشجويي، در تحقق امر ‹‹ توسعه فرهنگي ›› داراي نقش بزرگ و غير قابل انكار بوده و بستر مناسبي براي به فعليت درآمدن خلاقيت‌ها، ظهور و بروز استعدادها و بالندگي فرهنگي فراهم مي‌نمايد و از همين رو همواره مركز توجه قشر فرهيخته دانشجو مي‌باشند.

كانون هاي فرهنگي دانشجويان نهادهايي هستند كه در قالب ضوابط اين آيين نامه در زمينه هاي از قبيل ديني و مذهبي(اسلام شناسي،نماز ونيايش،امر به معروف و نهي از منكر، عفاف و حجاب،قرآن و عترت،مراسم، اعياد،وفيات مذهبي ,…)ادبي وهنري(ادبيات،فيلم و عكس،هنرهاي نمايشي،هنرهاي تجسمي،صنايع دستي و…)فرهنگ وانديشه(مطالعات  فرهنگي و…)واجتماعي(جهادياوري،سازندگي ،ايران شناسي، گردشگري،محيط زيست، آسيب هاي اجتماعي،امداد و هلال احمرو…) فعاليت مي كنند و در اين آيين نامه به اختصار كانون ناميده مي شوند.

 دانشجوياني كه علاقه مند به همكاري در كانون ها هستند جهت كسب اطلاعات و ثبتنام  به امور فرهنگي دانشگاه مراجعه فرمايند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>