آخرین اخبار : 

بيانيه دانشگاه علمي-كاربردي در محكوميت هتك حرمت به ساحت مقدس پيامبر (ص)

بسمه تعالی
بیانیه دفتر هیئات مذهبی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی در محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر گرامی و عظیم الشأن اسلام حضرت محمد(صلی الله علیه وآله)
فاجعه هتک حرمت بی شرمانه به ساحت مقدس پیامبر عزیزمان بار دیگر دلهای مسلمانان جهان را جریحه دار نمود؛ این اقدام که به بهانه حمله تروریستی عوامل ضد اسلامی داعش به دفتر نشریه فرانسوی است، قطعاً ناشی از ضعف و ناتوانی فرومایگان در برابر گسترش اسلام عزیز در قلب اروپا بوده است.
دفترهیئات مذهبی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی این عمل زشت را محکوم می نماید و اعلام میدارد: هم گروه ضد اسلامی داعش که بویی از مسلمانی نبرده اند و هم کسانی که به بهانه حمله این گروه که دست نشانده غرب هستند، دست به چنین اقدامات زشتی می زنند، سردرآخور صهیونیست جنایتکار بین الملل دارند.
البته این گونه اعمال خباثت آمیز چیزی جز افزایش محبوبیت اسلام و پیامبرش(صلی الله علیه وآله) در دلهای آزادگان جهان در پی نخواهد داشت و به مصداق آیه کریمه” یُریدون لیطفئُوا نورالله باَفواههم والله مُتمُّ نورِهِ ولو کَرِهَ الکافرون”(سوره مبارکه صف آیه 8) اسلام همه قله های رفیع عالم را فتح خواهد کرد.
امید است انشاءالله مسلمانان جهان با ابراز انزجار عمومی از این عمل زبونانه اتّحاد و یکپارچگی خود را در تعهد به اسلام و پیامبر عظیم الشأن آن به منصه ظهور بگذارند.

دفتر هیئات مذهبی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>